Udana inauguracja

W pierwszym meczu udaliśmy się do Łęczyc, by zmierzyć się z Zenitem. Mecz rozgrywany był w sobotnie popołudnie. Od samego początku oba zespoły były nastawione na walkę o każdy metr boiska. Wynik spotkania w 11 minucie otworzył Paweł Maksymiuk, który po kontrataku wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy i strzałem obok interweniującego bramkarza umieścił piłkę w siatce. Po stracie bramki do śmielszych ataków ruszyli gospodarze. Stworzyli kilka dogodnych akcji do wyrównania wyniku, lecz zabrakło im skuteczności. Za to w 38 minucie kolejną bramkę dołożył Paweł. Piłkarz ten przeszedł do naszej drużyny z Ajaxu Leśniewo. Do końca meczu obie drużyny dążyły do zdobycia bramki, lecz żadnej z ekip ta sztuka się nie udała. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść Kaszub.