Zatoka odprawiona z kwitkiem

Mistrzowie wiosny - Kaszuby Połchowo podejmowały w 23 kolejce Zatokę Puck zajmującą 7 lokatę w tabeli. Przetrzebiony kontuzjami, kartkami zespół gospodarzy stanął na wysokości zadania i potwierdził, że mimo absencji kluczowych zawodników potrafi wychodzić z opresji. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności mieli zawodnicy, którzy w ostatnich meczach grali w mniejszym wymiarze czasowym. Trzeba przyznać, że egzamin zdali na 5. Niemały ból głowy będzie miał nasz szkoleniowiec przy ustalaniu pierwszej 11 na najbliższy mecz. Lokalne derby zdominowała drużyna gospodarzy. Nasi zawodnicy w tej rundzie przyzwyczaili kibiców do gradu bramek. Niestety mecz z Zatoką rozstrzygnęła jedna bramka, ale jakże ważna co w końcowym rezultacie zapewniło zdobycie 3 punktów i umocnienie się na pozycji lidera. Po pierwszej bezbarwnej połowie, druga to dominacja gospodarzy. Cierpliwe rozgrywanie piłki przez nasz zespół zaowocowało wypracowaniem klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Aktywny w tym meczu zresztą jak w każdym innym Mariusz Grzywacz wypatrzył wbiegającego w pole karne Michała Więcka, a ten Adama Rydlewicz. Wrzutka w pole karne, na posterunku wspomniany Adaś, który dopełnił formalności i umieścił piłkę w bramce.

Upragniony awans jest na wyciągnięcie ręki, pozostały 3 kolejki, 4 punkty przewagi nad drugą drużyną. Koncentracja i determinacja w dążeniu do celu to zadanie jakie przyświeca naszej drużynie.