Udany rewanż z Błyskawicą Reda Rekowo !!!

Po jesiennej przegranej w Rekowie piłkarze Kaszub chcieli zmazać plamę i pewnie wygrać mecz.

Pierwsza połowa była wstrząsem dla całej drużyny i sympatyków lidera "A" klasy. 2:0 dla Błyskawicy ! Tego nikt się nie spodziewał.

W szatni trener zmobilizował zawodników Połchowa i wyszli z zębem oraz wiarą w odwrócenie losów meczu. Już w 53' "Super" Mario strzela kontaktową bramkę. Mija kolejne 8' i będący w bardzo dobrej dyspozycji Adrian Cherek doprowadza do wyrównania. Kolejne minuty to walka o każdy centymetr boiska. Bramka wisi w powietrzu. I w końcu w 83' po długim podaniu z głębi pola Michał Skwiercz poszedł na piłkę nie bojąc się wychodzącego bramkarza i głową wyprowadził Kaszuby na prowadzenie !!! Zawodnicy z Rekowa stracili całkowicie nadzieję na wywalczenie choćby punktu w 88', kiedy to swoją drugą bramkę w tym meczu ( w sezonie 6 ) strzelił Adi.