Podział punktów w meczu na szczycie

Spotkanie dwóch najlepszych ekip w lidze zakończyło się podziałem punktów. Niedzielny mecz cieszył się sporym zainteresowaniem, kibice jak zwykle stanęli na wysokości zadania i w licznej grupie zjawili się na trybunach. Od pierwszych minut obie drużyny postawiły na solidność w obronie co skutkowało znikomą ilością sytuacji podbramkowych. Najlepszą sytuację stworzyła sobie nasza drużyna w drugiej części meczu. Znany już Szklana (Aleksander Kwidziński) wypatrzył młodszego z braci Skwiercz, a ten w sytuacji praktycznie sam na sam uderzył obok bramki. Należy podkreślić, iż nasz zespół w ostatnich meczach nie ma szczęścia przy obsadach sędziowskich. Przy mało atrakcyjnym meczu to właśnie sędziowie chcieli być głównymi postaciami tego spotkania, gdzie w końcówce meczu główny arbiter pokazał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką dla kapitana naszej drużyny.

Cieszy podtrzymana seria bez porażki, teraz należy jak najszybciej wrócić na drogę zwycięstw. Okazja już w środę w Sopocie o godzinie 16 gdzie Kaszuby Połchowo zmierzą się z miejscowym KP.

Zdjęcia z meczu autorstwa Piotra Ciskowkiego.

Powiązana galeria: