"Pierwsze koty za płoty"

Inauguracja klasy okręgowej dla naszej drużyny to z jednej strony niedosyt, a z drugiej należy szanować zdobyty punkt. Początek meczu to badanie przeciwnika, żadna z drużyn nie chciała się otworzyć. W drugą połowę zdecydowanie lepiej weszli gospodarze. Tego dnia dobrze dysponowany A.Rydlewicz dwukrotnie trafiał do siatki zawodników z Ełganowa. Dwie szybko stracone bramki podziałały na przyjezdnych mobilizująco i udało się strzelić bramkę kontaktową. Co prawda po rzucie karnym. Zagranie ręką dopatrzył się sędzia u naszego kapitana K.Skwiercz. Mecz obfitował w sporo ostrych pojedynków czego efektem były żółte kartoniki dla zawodników. 68' druga żółta kartka w konsekwencji czerwona dla A.Cherek i ostatnie 20 minut graliśmy w osłabieniu. Nie udało się dowieźć prowadzenia do końca meczu. Gracze Sokoła wyrównali i pierwszy mecz w 5 lidze dla naszego zespołu skończył się podziałem punktów. Należy podkreślić, iż nasz zespół w osłabieniu stworzył sobie 2-3 dobre sytuacje bramkowe.